wtorek, 31 grudnia 2013

Nowy Rok - Nowe wyzwania!

Witamy się z wami ostatni raz w roku 2013! Dlatego chcemy złożyć wam serdeczne życzenia. Mamy nadzieję, ze w 2014, także tutaj zaglądniecie. Nadchodzący rok, niesie ze sobą nowe, wspaniałe wyznania, które wszyscy na pewno udźwigniemy. Chciałyśmy podziękować, przede wszystkim za to, iż jesteście z nami. Wspieracie nas, dodając komentarze, co nam pomaga.  Osobiście czasami mam takie dni, że nie daję rady i najchętniej rzuciłabym wszystko i nie wróciła, ale dzięki komentarzom w końcu się zbieram. Lubię patrzeć, jakie dodajecie komentarze i co sądzicie. Ok. Przechodząc do życzeń.


Przede wszystkim chcemy życzyć wam zdrowia, bo jak mówią bez niego nie ma nic! Niech Wasze każde marzenie się spełni, nawet te które jest 'niemożliwe', ale te słowo chyba nie powinno tam być, bo przecież wszystko jest możliwe! Oczywiście jeśli się tego bardzo chce i jeśli będzie się do tego dążyć małymi krokami. Aby zespół One Direction, nadal was rozśmieszał, do utraty tchu, jak pewnie robili to do teraz. Niech na waszej życiowej drodze było jak najmniej zakrętów i ludzi którzy chcą, abyście stali w miejscu. Żebyście płakali, ale nie ze smutku, tylko ze szczęścia. Chciałyśmy prosić, abyście w roku 2014 nie byli obojętni, ponieważ obojętność jest nieludzka! 
Jeszcze raz wszystkiego wszystkiego dobrego! I żebyście w Nowy Rok zapełnili swoją białą kartkę 
kolorami tęczy!  „Życie które Wam dano, jest tylko opowieścią, ale jak Wy ją opowiecie, to wasza decyzja”

Pozdrawiamy 
xx

5 komentarzy:

 1. Dziekuje za zyczenia i dla was tez tego zycze.Blog jest niesamowity i mam nadzieje ze bedzie taki przez 2014.Juz nie moge sie doczekac nastepnego rozdzialu.Kiedy on bedzie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za życzenia! Nawet nie wiecie jak mi poprawiły humor! Kocham Was i ten blog! ♥ Obie jesteście kochane i najchętniej bym Was przytuliła :3 Taak zdrowie najważniejsze!
  Pozdrawiam Was i ściskam mocno. :D
  Kinia. xx.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki i wam tez wszystkiego najlepszego na nowy rok spełnienia marzeń, i zebyscie zawsze pisały tam zajebiste rzeczy jak ten blog.
  Całuski
  C.

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże to jest super! Dodawajcie rozdziały częściej :( A no i dłuższe ;pp Kocham to ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. W końcu znalazłam jakiegoś bloga, który nie zamula, to znaczy, jest mnóstwo opowiadań, które nie zamulają ale są też takie które są troszeczkę nudne :D Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. Macie talent dziewczyny ! / Lulu

  OdpowiedzUsuń